Kişiye Özel Vip Araç Kiralama Hizmeti

9+1 Özel Tasarımlı Vip Araçlarla Hizmet

Yapacağınız İzmir ve Ege seyahatlerin de en konforlu şekilde yolculuk etmek ve havaalanları ile İzmir ve Ege'nin farklı lokasyonlarında üzere kişiye özel vip transfer hizmeti almak istediğiniz de dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Deneyimli şoförlerimiz ve hosteslerimiz sizleri havaalanından alarak dilediğiniz yere kadar en konforlu şekilde ulaştırmaktadırlar. Her biri özel olarak dizayn edilmiş olan konforlu araçlarımız da yine yolculuk boyunca hiçbir sorun yaşamadan istdiğiniz noktaya ulaşmanız için size tahsis edilmektedir. Dileyen herkesin rahatlıkla faydalanabildikleri bu hizmetlerimiz de özellikle hem şoförlerimizin hem de hosteslerimizin yabancı dil bilgilerinin olması da iletişim konusunda kesinlikle sorun yaşanmamasını sağlamaktadır. Araçlarımızın tamamı vip transfer hizmetleri için özel olarak dizayn edildikleri gibi aynı zamanda hem tek kişilik hem de toplu kullanımlara uygun olarak dizayn edilmişlerdir.

Müşterilerimiz seyahatleri öncesinde bizlerle iletişime geçtikleri takdirde verdiğimiz bu hizmetler hakkında gerekli tüm detayları öğrenip en uygun şartlar da sözleşmelerini yapabilirler. Özellikle uygun fiyatlarımız ve ödeme koşullarımız sebebi ile birçok kişi düzenli olarak kendileri için özel olarak tahsis edeceğimiz araçlarımız ile havaalanından İzmir içi veya dışı istedikleri her noktaya son derece rahat bir şekilde ulaşabilmektedirler. Müşterilerimiz için özel olarak tahsis ettiğimiz araçlarımız gerek sahip oldukları yüksek standartları gerekse düzenli olarak yapılan bakımları ile insanların seyahatlarin de hiçbir şekilde sorun yaşamamalarını sağlamaktadır. Yapılan sözleşmenin detaylarına bağlı olarak çalışanlarımız tarafından havaalanından alınan müşterilerimizin gitmek istedikleri her noktaya en konforlu ve en güvenli şekilde ulaşmaları en önemli önceliğimizdir.

Günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Sabit ve Mobil hattımızda sizleri bekliyor olacağız.