Çeşme Bodrum Transfer

Çeşme Bodrum Transfer

çeşme bodrum transfer, şüphesiz yaz aylarında sıklıkla tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Bodrum’un tatil için bu kadar sık tercih edilmesinin sebebi; insanlarının sıcaklığı, doğasının eşsiz güzelliği ve tarih kokan sokaklarıdır. Çeşme ise İzmir’in en popüler, en sevilen ilçelerindendir. Bu, hem şehir dışından hem de ülke dışından gelen kişiler için böyledir. Ancak her detayı ile eşsiz olan Çeşme’yi daha eşsiz ve tercih edilebilir kılmak mümkündür. Nasıl mı? Tabii ki Proway Çeşme Bodrum Transfer hizmeti ile!

Çeşme Bodrum Arası Kaç Kilometre?

Çeşme ile Bordum esas itibari ile birbirine yakındır. Ancak bu yakınlık kavramı, yarım saatlik bir süreyi içeren bir kavram değildir. Söz konusu iki yer arası uzaklık ortalama 321 km’dir. Bu ise yaklaşık 3 saat 41 dakikalık bir süreye karşılık gelmektedir. Yani iki yer birbirine kısmen yakın olsa da, aralarında bulunan mesafe göz ardı edilebilecek bir mesafe değildir.

Özellikle tatilin tadını direksiyon başında çıkartmak istemeyen, kendisine her alanda tatil veren kişiler için bu süreyi daha çekilebilir kılmanın çeşitli yolları mevcuttur. Bu yollardan ilki ise sunmakta olduğumuz Çeşme Bodrum Transfer hizmetimizdir.

Çeşme Bodrum Transfer Konforu

Sunmakta olduğumuz hizmet, her açıdan konfor doludur. Bu hem aracın iç tasarımı hem de donanımı açısından geçerli olan bir durumdur. Araçlarımızın koltuk ve diğer iç tasarımları her türlü uzun yolculuğun konforlu geçmesi için tasarlanmıştır. İç donanımı ise sarsıntıları önlemek için özellikle düşünülmüş ve geliştirilmiştir. Yani herhangi bir yoğun sarsıntı, huzursuzluk durumu olmadan ulaşım sağlamak mümkündür.

Çeşme Bodrum Transfer hizmeti sunduğumuz araçlarımız, bireysel ve toplu taleplere karşılık verebilecek tasarıma sahiptir. Özellikle grup halinde seyahat eden kişilerin herhangi bir alan sıkıntısı çekmeden ulaşım sağlayabilme imkânları mevcuttur. Bu da seyahatlerimizin gerek grup, gerekse de aileler için uygun olduğunun bir göstergesidir.

Müşterilerimizin araç seçebilme ya da değiştirebilme imkânları bulunmaktadır. Seçtiği araç ile ilgili olumsuz bir durum olduğunu düşünen müşterilerimizin herhangi bir sorun ya da ret durumu ile karşı karşıya kalmadan araç değişimi talep edebilmeleri söz konusudur. Bu da seyahatlerimizin her açıdan sizlerin beklentileri ve istekleri çerçevesinde şekillendiğinin bir göstergesidir.

Çeşme Bodrum Transfer hizmetimizin sağladığı konfor, kendi iç tasarımı ya da donanımı ile sınırlı değildir. Bunun dışında Proway güvencesi ile sunulan bazı avantajlar da vardır. Örneğin firmamız bünyesinde sunulan hizmet, yasal temellere dayanmaktadır. Bu, gerek firmamızın gerekse de müşterilerimizin haklarının güvence altında olduğunun en net göstergesidir. Yani herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalan müşterilerimizin mevcut haklarını arama imkânları mevcuttur. Firmamızın hakları gözeten yapısı, bu bağlamda avantaj sağlamaktır. Bunların dışında firmamızın konforlu hizmetlerinin listelenmiş hali şu şekildedir;

  • 7 gün 24 saat Talep Edilebilir Hizmet: Uçuşları gündüz saatlerinde olmayan müşterilerimizin ulaşım konusunda endişe duymalarına gerek yoktur. Firmamız haftanın 7 günü ve günün her saati ulaşım imkânı sunmaktadır.

 

  • Eğitimli Personel Kadrosu: Sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi icra eden personellerimizin tamamı eğitimlidir. Kendileri, Çeşme Bodrum Transfer süreci ile ilgili bütün bilgilere hâkimdir.

 

 

  • Güvenli Sürüş: Güvenliğin ulaşımda en önemli unsur olduğu göz önünde bulundurulduğunda, sunmakta olduğumuz hizmetin güvenli sürüş avantajına sahip olması kaçınılmaz olmaktadır.

 

  • Uygun Fiyat Garantisi: Vermiş olduğumuz hizmet erken rezervasyon, sezon indirimi ve havale indirimi gibi unsurlar ile birlikte çok daha uygun hale gelmektedir.

 

 

  • Yerinde Hizmet: Çeşme Bodrum Transfer başta olmak üzere, müşterilerimize istedikleri lokasyonda hizmet sunduğumuzu söylememiz mümkündür.
Call Now Button