İzmir Düğün Arabası Kiralama

Yaşamınızın en mutlu anlarından biri olan düğün gününüzde, organizasyonun en mühim parçalarından biri düğün arabası seçimidir. Eğer özel bir düğün konseptiniz varsa ya da düğün arabanızın lüksü ve konforu yansıtmasını istiyorsanız, birbirinden farklı modelleri bulabileceğiniz geniş filolarıyla Proway Transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. İzmir düğün arabası kiralama hizmetinin ayrıcalıklarıyla, en mutlu gününüzün simgesi düğün arabanızda hem rahat, hem şık hem de unutulmaz anlar yaşamanın keyfini sürebilirsiniz.

Düğün planlamalarında organizasyonu oluşturan parçaların her biri iki kriter üzerinden değerlendirilmektedir. Bunlardan ilki şıklık ve konfor diğeri ise bütçe dostu fiyatlandırmadır. Ultra lüks araç filomuzda yer alan seçenekler düğün gününüzü planlarken bütçenizi koruyabileceğiniz fiyatlandırma modelleriyle hizmetinize sunulmaktadır.

Gelin arabası kiralama hizmeti almak ve Proway Transfer bünyesinde bulunan sayısız model araçtan, size özel avantajlarla faydalanmak için resmi web sitemizi ziyaret edebilir ve temsilcilerimizle görüşerek istediğiniz araç için randevu talebi oluşturabilirsiniz.

İzmir Gelin Arabası Kiralama

Düğün arabalarının, kullanım açısından rahatlığı özellikle gelin ve damat için oldukça yoğun ve yorucu bir günün yardımcısı olmaları bakımından son derece önemlidir. İç tasarımı ve kullanım dizaynı konfor odaklı geliştirilen son model araçlarda, düğün sahipleri yolculukları boyunca dinlenme ve rahat ulaşım imkanı bulmaktadır. Böylece düğün günün simgesi gelin arabaları aynı zamanda gelin ve damat için rahatlayabilecekleri eğlenceli yolculukların da vazgeçilmezidir.

Proway Transfer tarafından sunulan özel düğün arabası kiralama hizmeti, geniş ve konforlu iç dizaynıyla ultra lüks kullanım sağlayan, yeni nesil otomobil filosu ile sağlanmaktadır. Bu lüks filonun en mutlu gününüze eşlik etmesini sağlarken bütçenizi korumanız için, firmamızın oluşturduğu avantajlı fiyatlandırma modeli, son model araçları makul fiyatlar ile kiralamanızı sağlamaktadır.

En iyi ulaşım ve transfer hizmetini alırken en uygun fiyatlandırma seçeneklerini değerlendirebilmeniz için bütçe dostu ödeme alternatifleri sunan firmamız, özellikle düğün organizasyonları gibi sizin için manevi değeri yüksek günlerde ihtiyacınız olan tüm araç veya filo kiralama hizmetlerini en uygun ücretlerle ve ödeme kolaylıklarıyla elde etmenizi sağlamaktadır. Proway Transfer aracılığıyla düğün gününüzde araç kiralama hizmeti almanın sağlayacağı avantajlar ve hizmet kategorileri şunlardır:

  • Son teknoloji ve tasarımıyla yeni nesil araçlardan dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.
  • Gün boyu ulaşım hizmetinizi sağlayacak personel talebinde bulunabilirsiniz.
  • Yeni nesil araç filolarını en makul fiyatlandırma seçeneklerinden faydalanarak kiralayabilirsiniz.
  • Gelin ve damadın gün içindeki uğrak noktalarını belirleyerek araçlı personelin karşılama hizmeti vermesini sağlayabilirsiniz.
  • Kalabalık gruplar için farklı araç seçeneklerini değerlendirebilir, geniş hacimli araç tercihi yapabilirsiniz.
  • 7/24 saat boyunca firmamızın destek hattına ulaşabilir, anlık olarak filonuza araç ekleme talebinde bulunabilirsiniz.

Yalnızca araç temini için değil, düğün arabanızın belirlediğiniz lokasyonlarda teslimi veya farklı konumlar arasında ulaşım hizmeti sağlayan personel temini için de talepte bulunabilirsiniz. Düğün gününüzde gelin ya da damadın ayrı ayrı karşılanması gereken noktalardan alınması hizmeti, kuaför, araç süsleme vb. Konumlarda, aracın belirlenen saat dilimlerinde bulunması hizmeti ve bu karşılamaları yapması için şoför hizmeti talep ederek, gününüzü ultra lüks hizmet standartlarında geçirebilirsiniz.

Call Now Button