Hakkımızda

Proway Transfer

Proway Transfer , İzmir Havalimanı Transfer hizmetini kaliteli ve profesyonelce müşteri memnuniyeti odaklı yapmayı amaç edinmiş bir işletmedir. Temel hizmetlerimiz arasında vip transfer, şoförlü araç kiralama ve izmir havalimanı lüks araç transferi yer almaktadır. Tüm araçlarımız son model ve personelimiz uzman eğitim almıştır.

Siz konuklarımızın memnuniyeti ve tatil transfer hizmetinde çözüm ortağınız olmak bizi motive eder.Bu durum , misafir ilişkilerimizin gelişmesi ve yüksek standartların muhafaza edilmesinde önemli yer tutar. Personelimizin az bilinen bölgeler dahil tüm Türkiye turizm bölgeleri ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmaları , bize ülke çapında kapsamlı bir servis imkanı sağlar.

Misafirlerimize en iyi hizmeti vermek, kuruluşumuzun temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda , kaliteli hizmet imajımızı devam ettirebilmenin anahtarının misafirlerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz. Misafirlerimizin, şirketimiz ile ilgili her türlü talep ve beklentilerini yazılı olarak takip eder ve çözümleriz.

Call Now Button