İzmir Çeşme Transfer

İzmir Çeşme Transfer

Tatilcilerin seyahat planlamalarında uçuş sonrası ulaşım düzeni oldukça mühim bir konudur. Çünkü havalimanları şehir dışı lokasyonlarda yer alır ve konaklama alanlarına olan mesafe özellikle günün geç saatleri ve gece uçuşları sonrasında zorluk yaratabilmektedir. Bu zorlukları yaşamak istemeyen ve uçuş sonrası yorgunluk sebebiyle dinlenerek yolculuk yapmak isteyen misafirlerin ilk tercihi İzmir Çeşme Transfer hizmetleridir.

Havalimanı karşılama ve bagaj taşıma hizmetlerinden de faydalanabildikleri ulaşım seçenekleri ve kalabalık gruplar için geniş araç filoları bulunan bir firmayı tercih etmek, misafirlerin beklentilerini karşılaması açısından önem arz etmektedir. Kurumsal çalışma düzenine bağlı, donanımlı personeliyle; ulaşım hizmetlerinde kategorize edilmiş hizmet paketleri sunan İzmir Çeşme Vip Transfer firmamız, seyahat ve tatil planlamalarında zaman ve bütçe tasarrufuna hizmet etmektedir.

İzmir-Çeşme Arası Kaç Kilometre?

Ege bölgesinin turizm sezonu da dâhil olmak üzere en çok ziyaret edilen ili İzmir, tatilcilerin yaz sezonunda tercih ettikleri ilk tatil beldesi ise Çeşme’dir. Bu durumun en temel sebeplerinden biri Çeşme tatil kültürünün ülke geneline göre çığır açan yeniliklere ve hizmet anlayışına sahip olması, doğal güzellikleri ve kültür miraslarıdır. Bu durumda İzmir Çeşme Vip transfer hizmeti talepleri de oldukça artmaktadır.

Yalnızca plaj tatilleri için değil, kültürel ve turistik geziler için de en çok tercih edilen il ve belde olan İzmir – Çeşme; ülkemizin turizm kategorisinde dünyada temsili olan bölgelerdir. Tüm tatil planlama modellerine ve bütçe tercihlerine hitap edecek şekilde lüks otel zincirlerinin yanı sıra butik otel ve konsept otel bakımından da en fazla alternatifin bulunduğu Çeşme ile İzmir merkez arasında 108 kilometrelik bir mesafe bulunmaktadır.

Uçuş sonrası Çeşme yolculukları için ultra lüks ulaşım sunan İzmir Çeşme Transfer hizmetleri misafirlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Plaj ve deniz temizliği bakımından derecelendirme söz konusu olduğunda Türkiye’nin en fazla mavi bayraklı plajlarına sahip bölgesi Çeşme’dir. Bu sebeple hâlihazırda turistik faaliyetler için uğrak noktaların başında yer alan İzmir’e gelen ziyaretçiler, tatillerini güneş ve denizle taçlandırmak için Çeşme’yi tercih etmektedir.

İzmir Çeşme Vip Transfer Fiyatları

Transfer hizmetlerinden faydalanmak isteyen misafirlerin en çok dikkat ettiği iki temel başlık konfor ve fiyatlandırmadır. Lüks ulaşım imkânlarından ve güvenli yolculuk hizmetlerinden faydalanırken makul fiyatlar ödemek isteyen misafirler İzmir Çeşme Vip Transfer hizmetlerini tercih etmektedir. Çünkü firmamız iki veya çok duraklı ulaşım rotasyonlarına özel kategorize edilmiş hizmet paketleri ile her bütçeye uygun transfer hizmeti sunmaktadır.

Firmamızı tercih eden misafirlerin standart transfer paketi ile uygun ücret ödeyerek faydalandıkları hizmetler şunlardır:

  • Kişi sayısı veya müşteri talebine yönelik araç tercih imkânı,
  • Havalimanı karşılama hizmeti,
  • Konaklama alanı dışında belirtilen adreslere bagaj ve çanta teslimi,
  • Turistik bölgelere ve gezi alanlarına hâkim profesyonel personel desteği,
  • Bagaj taşıma hizmeti,
  • Paket yükseltme ve ek hizmet ekleme işlemleri için 7/24 aktif müşteri hizmetleri,
  • Dönüş yolculukları için talep halinde aynı kategori üzerinden ücretlendirme ve hizmet alma imkânı İzmir Çeşme transfer hizmeti alan müşterilerimize sunulmaktadır.

Proway Transfer ile İzmir Vip Transfer Hizmeti

Kategorize fiyatlandırma modelleri sayesinde tercih edilen araçlarda söz sahibi olan, varış duraklarını ve ulaşım rotasyonunu kendi belirleyen misafirler yalnızca aldıkları hizmet kadar para ödemektedir. Diğer transfer firmalarının fiks fiyatlandırma politikaları sebebiyle yalnızca araç büyüklüğü ile orantılı ücret talebi, ziyaretçilerin bütçelerine olumsuz etki etmektedir.

Standart uygulamalarda olduğu gibi belirli aracı seçenlerin sabit ücretler ödemek zorunda kaldığı paket uygulamaları İzmir Çeşme Transfer hizmeti alan firmamız müşterilerine uygulanmamaktadır. Böylece hem diledikleri konfor ve araçlara sahip olan, hem de aldıkları hizmet kadar para ödeyen misafirler her tatil ve seyahat programında firmamızı tercih etmektedirler.

Call Now Button