İzmir Çeşme Transfer

İzmir Çeşme Transfer

İZMİR ÇEŞME TRANSFER

Proway Transfer olarak İzmir Çeşme Transferlerinizi , İzmir Havalimanından Çeşme ve çevresindeki transferlerinize özel donanımlı araçlarımız ve deneyimli şoförlerimizle muhteşem VIP Hizmeti sunuyoruz. Tatil ve iş gezileriniz için 7/24 VIP transfer seçeneğini en iyi şekilde sunan Proway Transfer ile Premium konfor ve güvenli seyahatlerinizi garanti ediyoruz.

Çeşme, İzmir’in 94 km kuzeyinde olan şifalı sıcak suları, olağanüstü sayılabilecek kalitede kumun, güneşin ve berraklığın kucaklaştığı şirin bir tatil beldesidir. Çeşme kalesi, Çiftlikköy Altınkum, Pırlanta plajları, Ilıca, Paşalimanı plajları, Alaçatı beachleri, müzeleri ve kaplıcaları ile en gözde tatil yerlerinden biridir. İzmir Çeşme Transferi size güvenli ve konforlu bir deneyim sağlamaktadır.

İzmir’in turizm faaliyetleri ile öne çıkan ilçesi Çeşme, ününü renkli gece yaşantısına, sörf tutkunları için ideal yapıya sahip koylarına ve zengin kültürüne borçlu. Antik Çağ’dan itibaren Batı Anadolu’nun en önemli yerleşimleri arasında sayılan Erythrai’ye ev sahipliği yapmaya başlayan ilçe, stratejik konumundan dolayı sırasıyla Persler’in, Makedonlar’ın, Pergamon Krallığı’nın, Romalılar’ın, Bizanslılar’ın ve Osmanlı’nın hâkimiyetine geçmiş. Birçok gezgin hareketli tarihe sahip ilçeye yaz aylarında eğlence fırsatlarından yararlanmak ve deniz keyfi yapmak için gitse de Çeşme aslında etkisi altında olduğu Akdeniz iklimi sayesinde konuklarına yıl boyunca keyifli tatil olanağı sunuyor. Dilerseniz ılık geçen kış aylarında ilçeye seyahat edip sakin bir ortamda dinlenebilir, sahilde uzun yürüyüşlere çıkabilir ve Çeşme’nin sahip olduğu kültürel hazineleri keşfedebilirsiniz. Dilerseniz ilkbahar veya sonbahar aylarında su sıcaklığı 20 °C dolaylarında seyreden ilçede denize girip termal kaynaklarda hastalıklarınıza şifa arayabilirsiniz.

Proway Transfer olarak İzmir havaalanı transfer ile Çeşme’nin istediğiniz her noktasına ulaşmak için uzman kadromuz hizmetinizdedir.

Çeşme hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız !

Bu gönderiyi paylaş


Call Now Button